Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
SK-5M Karşıya 90° Çift Kesimli Karbid Burr - Kaynaklama ve Metal Yüzeyi Çalışmaları için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SC-5ZM Toplu Burunlu Silindir Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C1225 AL Alüminyum İşleme için tasarlanmıştır
| Modeli: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Konus Uzun Çubuk Karbür Burrs Isıya dayanıklı SH-5ML6 Kavisli Çalışma için
| Modeli: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 182mm |
SM-51M Konik Çift Kesim Karbür Çapak - 6mm Kafa 3mm Sap Eğim ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SG-51MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
Alüminyum Kesim Karbür Çapak Ucu SE-3M Gümüş Lehimli Karbür Çapak Kesici Ultra Düşük Salınımlı
| Modeli: | SE-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Dayanıklı plastik kılıf ve 6 mm çubuğunda çeşitli şekillerde 5 parçalı Karbid Burr Kit
| Modeli: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça Tungsten Karbür Burr Set 6 mm Çubuklu, Hassas Metal Hırpma ve Deburring için
| Modeli: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/75mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Kit, 6 mm Çubuklu ve Metal İşleme için Çift Kesim Tasarımı
| Modeli: | SL-5M DC,SL-5M AL,SL-5M ST,SF-5M SK,SF-5M ST,SC-5M SK,SA-5M SK,SA-5M DC,SA-5M ST,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/75 mm |
SH-3ZM Tungsten Karbid malzemesinde özelleştirilebilir diş öğütme ve 10 mm kesim çapı ile bitmemiş Karbid Burr Blank
| Modeli: | SH-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank, YG8 Sınıfı Volfram Karbidinde Özel Diş Maçlama için
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |