Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
12mm Başlı Karbür Çapak Çok Kademeli Konik Geometri SN-4M Kalıp Ahşap Oyma İçin
| Modeli: | SN-4M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
Tek Kesim Kaba Karbür Frezeler Verimli Malzeme Kaldırma El Aleti SE-5M
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SG-1BM Sivri Uçlu Karbür Döner Çapak, Diş Taşlama İçin Yarı Bitmiş
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Güvenilir Döner Alet Çapak Uçları SE-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SF-5M AlTiN Kaplamalı Elmas Kesim Karbür Çapak, Sert Malzemeler İçin Uzatılmış Takım Ömrü
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-2ZM Tungsten Karbid malzemelerinde özel diş öğütme için 8 mm baş çaplı silindir karbida burr boşluğu
| Modeli: | SA-2ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
SL-4M Top burun şekli tek ince kesimli Karbid Burr - Kontür bitirme ve detay çalışmaları için tasarlanmıştır
| Modeli: | SL-4M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Genel İşleme İçin AlTiN Kaplamalı SC-5M Tek Kesim Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M AlTiN kaplamalı tek kesimli karbür boru - Genel metal işçiliği için ısı ve aşınmaya dayanıklı
| Modeli: | SA-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Set 6 mm Şank ile
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 556/67/70mm |