Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
Alüminyum kapaklı genel metal işleme için çoklu kesimli 5 parça Tungsten Karbid Döner Burr Set
| Modeli: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/61/64mm |
12.7mm Kesme Çapı ve 6mm Saplı, Çok Malzemeli İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Tungsten Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5ZM Karbür Döner Çapak - Metal ve Döküm İşlemleri İçin Çift Kesim
| Modeli: | SH-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Paslanmaz Çelik ve Genel Çelik İşleme İçin Kaynaklı INOX Kesim Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SM-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Genişletilmiş Şank Karbid Top Burr SD-5ML6 DC Top Burr Yüksek Dayanıklılık
| Modeli: | SD-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |
Çift Kesim Freze Ucu Seti 10 Parça Set Genel Metal İşleme İçin Uygun
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/67/70/73/77mm |
SF-5M Toplu Burunlu Ağaç Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - Çok açılı Alüminyum İşleme için
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-51M Top Tek Kesimli Karbür Burr - D06.30503 Eğri ve dar alan çalışmaları için 3 mm çubuğu
| Modeli: | SD-51M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 43mm |
SM-4M Yüksek Kaliteli Karbür Freze Ucu - Kademeli Derinlik Kontur İşleme
| Modeli: | SM-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| sap çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |