Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SM-51M Konik Çift Kesim Karbür Çapak - 6mm Kafa 3mm Sap Eğim ve Delik İşleri İçin
| Modeli: | SG-51MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
Alüminyum Cut YG6 Tungsten Carbide Burr SB-5 High Efficiency Non Ferrous Metal Machining
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL‐4M AlTiN kaplı toplu burunlu koni alüminyum kesilmiş karbüt boru
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SK-5M Kartersenk 90° Çifte Kesimli Karbid Burr - Dikey delikler ve dik açılı çemberler için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SB-5ZM Metal iş parçasının sonlandırılması için kaynaklı karbid döner boru - B122506 Çift kesim
| Modeli: | SB-5ZMDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak, Zorlu Malzemelerde Uzatılmış Takım Ömrü İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Set 6 mm Şank ile
| Modeli: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 556/67/70mm |
6mm Kesme Çaplı SB-1BM Tungsten Karbür Döner Çapak Boşluğu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SB-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SD-2M Top şeklinde Tungsten Karbid Rotary Burr, Diş özelleştirmesi için 8 mm kesim çaplı
| Modeli: | SD-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,4 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
9.6mm Kesme Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Yeniden Taşlama için SE-3M Oval Şekilli Karbür Döner Çapak Ham
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |