Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
Alüminyum kaplamada 6 mm çubuğu olan 5 parçalı AlTiN kaplı Çift Kesimli Karbür Burr Set
| Modeli: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 55/56/61/64mm |
AlTiN Kaplamalı 10 Parçalı Çok Kesimli Karbür Çapak Seti, Alüminyum Kılıflı Metal İşleme İçin
| Modeli: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/25/28 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/70/73mm |
Taşınabilir Karbür 5 Parçalı Döner Çapak Seti Alüminyum Kılıf Esnek Diş ve Şekil Seçenekleri
| Modeli: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |
Alüminyum Kılıflı, Çoklu Kesim Tipinde, Çeşitli Metal Uygulamaları İçin 10 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti
| Modeli: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/22/25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/67/70mm |
Çift Kesim Freze Ucu Seti 10 Parça Set Genel Metal İşleme İçin Uygun
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58/67/70/73/77mm |
SF-5M Küresel Uçlu Ağaç Elmas Kesim Karbür Çapak - Sert Malzeme Eğrilerini Parlatmak İçin
| Modeli: | SF-5M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-5M Oval Tek Kesimli Karbid Burr E12.72206 SC Metal İşleme için
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SH-5M Alev Şekilli Çift Kesilmiş Karbür Burr - H12.73206 Eğri Yüzey Karıştırma İşleri İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Tek Kesim Kaba Karbür Frezeler Verimli Malzeme Kaldırma El Aleti SE-5M
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Konus Uzun Çubuk Karbür Burrs Isıya dayanıklı SH-5ML6 Kavisli Çalışma için
| Modeli: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 182mm |