Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 Ürünler.
6mm Saplı Metal İşleme İçin 5 Parçalı Tungsten Karbür Freze Ucu Seti
| Modeli: | SN-4M DM,SF-3M ST,SM-4M AL,SK-3M DC,SB-1M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6/9,6/10/12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5/13/16/19mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50/61/58/64mm |
5-parça 12.7 mm kesim çaplı Tungsten Karbid Burr Metal işleme için 6 mm çubuğu ile seti
| Modeli: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
5. Parça Tungsten Karbid Burr Set, 12.7 mm kesim çapı ve metal işleme için 6 mm çubuk
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
SM-42ML3 Uzun Saplı Tek Kesim Karbür Çapak, Derin Uygulamalarda Pürüzsüz Sonlandırma İçin Uzatılmış Saplı
| Modeli: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SE-3M, hassas frezeleme ve maksimum verimlilik ile çift kesimli burr
| Modeli: | SE-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SG-3M 9.6mm Kesme Çaplı ve Özelleştirilebilir Kesim Geometrili Gümüş Lehimli Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SG-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SE-41ML3 Volfram Karbidinde ince detay çalışmaları için uzattığı kollu 3 mm uzun kollu Karbid Burr
| Modeli: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5,5 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-3M Elmas Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik ve Inconel'in kontrollü kesimi için
| Modeli: | SD-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
SJ-3M Güvenlik Tek Kesim Çapak Gümüş Lehim Aşınmaya Dayanıklı Çapak Alma İçin
| Modeli: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Şank Standart Burr - Kuzey Amerika Ekipmanı Uyumlu
| Modeli: | SD-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |