Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SG-3M 9.6mm Kesme Çaplı ve Özelleştirilebilir Kesim Geometrili Gümüş Lehimli Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SG-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SL-2M L0822 Gümüş Lehimli Boş – Özel Takım Yapımı İçin Yarı Mamul
| Modeli: | SL-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SL-3ZM L1025 Virgin Karbid Ön Forması ¢ Burr Üretimi İçin Gümüş Lehimlenmiş, Yarı Bitmiş
| Modeli: | SL-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Taşlama için 12mm Başlı ve 6mm Saplı SF-5ZM Yarıçaplı Ağaç Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SF-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
9.6mm Kafa Çaplı ve YG8 Kalite İç Köşeler İçin SD-3M Küre Şekilli Karbür Çapak Ham
| Modeli: | SD-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Metal İşleme İçin 12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
5. Parça Tungsten Karbid Burr Set, 12.7 mm kesim çapı ve metal işleme için 6 mm çubuk
| Modeli: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
Çift Kesim Karbür Freze Ucu Screwfix SF-3M Ağaç Şekilli Freze Ucu Ahşap Oyma ve Sanatsal Yaratım
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Sertleştirilmiş Çelik için Ra0.4μm Yüzey Pürüzlülüğü ve ≤0.15mm Salgı Toleransı ile SK-3M Tek Kesim Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SK-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 4,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 52mm |
SM-5M Konik Karbür Çelik Freze Ucu - Çelik Eğim ve Delik İşleme İçin
| Modeli: | SM-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |