Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SG-3M Srebro-spalania Tungsten Carbide Burr z 9,6 mm średnicy cięcia i personalizacji geometrii cięcia
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SL-2M L0822 Srebro lutowane w pustce
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SL-3ZM L1025 Wstępka z węglika spiekanego – lutowana srebrem, półwykończona do produkcji zadziorów
| Model: | SL-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5ZM Radius Tree Carbide Burr Blank z głową 12 mm i sznurkiem 6 mm do szlifowania na zamówienie
| Model: | SF-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Grot z węglika spiekanego SD-3M w kształcie kuli z średnicą główki 9,6 mm i gatunkiem YG8 do naroży wewnętrznych
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
5-częściowy zestaw karburowy z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki metali
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
Dwustronnie nacinana frezarka węglikowa Screwfix SF-3M w kształcie stożka do rzeźbienia w drewnie i tworzenia artystycznego
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SK-3M Jednokrojny węglowodorny obrotowy burr do stali utwardzonej o grubości powierzchniowej Ra0,4 μm i tolerancji odpływu ≤0,15 mm
| Model: | SK-3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 4,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 52 mm |
SM-5M Karbidowy trzpień stożkowy - do obróbki skosów i otworów w stali
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |