Tüm Ürünler
SK-5M Kartersenk 90° Çifte Kesimli Karbid Burr - Dikey delikler ve dik açılı çemberler için
| Modeli: | SK-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SN-4M Ters Konik Şekilli Çift Kesim Karbür Çapak - İç Rıhtım ve Ters Eğim İşleme İçin
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SA-1M 6mm Tek Parça Karbür Tek Kesim Döner Çapak 50mm Toplam Uzunluk Metal İşleri İçin
| Modeli: | SA-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SL-4M DC Karbür Döner Dökme - Metal İşleme için Çift Kesim
| Modeli: | SL-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SH-5M Brazed Carbide Burr 12.7mm Common Metalwork için Double Cut Baş
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
90° Tungsten Karbür Havşa Frezesi SK-5M Tek Kesim Sağ Açı Pahlar İçin
| Modeli: | SK-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
Güvenli Çevre Dostu Karbür Freze Ucu Hızlı Sökme Masif Karbür Frezeler SN-4M
| Modeli: | SN-4MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
Sıkı malzemelerin sonlandırılması için Anti Wear Single Cut Carbide Burr E12.72206
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Genel Metal Kaba İşleme İçin Güvenilir Tungsten Karbür Frezeler SE-5M
| Modeli: | SE-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Çift Kesim Karbür Freze Ucu Screwfix SF-3M Ağaç Şekilli Freze Ucu Ahşap Oyma ve Sanatsal Yaratım
| Modeli: | SF-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |