Tüm Ürünler
SD-3M Top şeklinde Çift ince kesimli Burr - Derin kalıp boşluğu işleme
| Modeli: | SD-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
SN-2M Dönüştürülmüş Konus Burr - 90° çekim açısı temizleme aracı
| Modeli: | SN-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
Hassas Dökme Demir İşleme İçin Helisel Yiv Tasarımlı SC-5M YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-2M 5 Eksen CNC Yüksek Hassasiyetli Karbür Çapak - Havacılık Bileşeni Uzmanlığı
| Modeli: | SH-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SD-2M Elmas Kesim Karbür Freze Ucu - Kontrollü Talaş Kırma ve Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme İçin
| Modeli: | SD-2M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| kesim uzunluğu: | 6,4 mm |
| Şaft Çapı: | 8 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
SF-5M Tek Kesimli Geliştirilmiş Burr - Sürekli üretim için dayanıklı tasarım
| Modeli: | SF-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SG-5M Ağaç Şekilli Çift İnce Kesim Çapak - Sertleştirilmiş Çelik Üzerinde Yüksek Parlaklıkta Son İşlem
| Modeli: | SG-5M DF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M 5 Eksenli CNC Precision Tungsten Carbide Burr, 0.1mm Akış Toleransı ve Gümüş Lehimlendirme
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-2M YG8 Genel Sınıf Karbür Çapak - Maliyet Etkin Karbon ve Alaşımlı Çelik İşleme
| Modeli: | SE-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
SC-3M Tek Dişli Küre Uçlu Silindir Freze - Takı Gravürü İçin 6mm Sap
| Modeli: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |