ALLE PRODUCTEN
SE-3M Diamantgeslepen roterende braam frees voor roestvrij staal en hooggelegeerd staal
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Boomvormige Carving Bits SG-5M G12.72506 voor Aluminium Bewerking
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Aluminium Freesnijder SC-5M Polijsten Roestvrij Staal Ra0.4μM Oppervlak
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
High Performance Carbide Rotary File Silver Braze 25mm Snijlengte SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Aluminium Snij YG6 Wolframcarbide Braam SB-5 Hoge Efficiëntie Non-Ferro Metaal Bewerking
| Model: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Aluminium gesneden carbide-borrelgereedschap SE-3M Zilvergelijste carbide-borrel-snijmachine met ultra lage afvoer
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Boomvorm Carbide Rotary Burrs SF-5M Voor Complex Staal Contour Multi Angle Werk
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Professionele roterende karbideburrs voor het bewerken van staalconstructies
| Model: | SB - 5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-5M Heavy Duty Rotary Burr Set voor metalen betrouwbare NO-coating
| Model: | SH - 5M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SB-5M Stalen tand solide carbide borsten voor hoog efficiënt gieten
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |