ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
Εργαλείο περιστροφικής λίμας SE-3M Diamond Cut για επεξεργασία ανοξείδωτου χάλυβα υψηλής κραματοποίησης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Μύτες Καρβιδίου για Χάραγμα Δέντρων SG-5M G12.72506 για Επεξεργασία Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SG-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Bit SC-5M Χάλυβα από ανοξείδωτο Ra0.4μM Επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC - 5Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αρχείο Περιστροφής Καρβιδίου Υψηλής Απόδοσης Συγκόλληση Αργύρου Μήκος Κοπής 25mm SC-5M AL
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων υψηλής απόδοσης
| Μοντέλο: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter με Ultra Low Runout
| Μοντέλο: | ΣΕ-3Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Καρβιδίου Περιστροφικά Φρέζες Σχήματος Δέντρου SF-5M Για Πολύπλοκο Ατσάλινο Περίγραμμα Εργασία Πολλαπλών Γωνιών
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Επαγγελματικές περιστρεφόμενες σφραγίδες καρβιδίου για επεξεργασία δομών χάλυβα
| Μοντέλο: | SB - 5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών βαρέως τύπου SH-5M για μέταλλο, αξιόπιστες, χωρίς επίστρωση
| Μοντέλο: | SH - 5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SB-5M Ατσάλινα δόντια στερεών καρβιδίων για χύτευση σιδήρου υψηλής απόδοσης
| Μοντέλο: | SB-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |