ALLE PRODUCTEN
SL-4M Karbide Rotatiebraam Anti-aanbakontwerp voor efficiënte aluminiumbewerking
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SH-5M Vlamvormige hardmetalen roterende braam H12.732 voor aluminium oppervlaktebewerking
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
Niet-standaard karbide roterende boeren op maat gegoten ijzercarbide boer bits
| Model: | VA 1225 |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Karbide Rotatievijl Cilinder met B12.725 Aluminium Snede
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SL-4M roestvrij snijden met behulp van een efficiënte corrosiebestendige materiaaloplossing
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
VA Op Maat Gemaakte Gegraveerde Carbide Rotary Burr Carbide Rotary Vijl Met 6mm Schacht
| Model: | combi braam |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SA-5M Carbide Cylinder Rotary Burr - INOX Cut voor roestvrij staal
| Model: | SA-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SB-5M Carbide Rotary Burr - B12.72506 INOX gesneden type voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-5M Gelaste INOX Snij Wolframcarbide Frees voor Roestvrij en Gewoon Staal Bewerking
| Model: | SM-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SL-4M Kogelvormige Cone Staal Gefreesde Carbide Burr - L12.728 Voor Gebogen en Interne Staalbewerking
| Model: | SL-4MST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |