All Products
SE-3M Diamond Cut Rotary Burr Tool For Stainless Steel High Alloy Steel Processing
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 61mm |
Tree Shape Power Carving Bits SG-5M G12.72506 For Aluminum Processing
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Aluminum Cut Rotary Burr Bit SC-5M Polishing Stainless Steel Ra0.4μM Surface
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
High Performance Carbide Rotary File Silver Braze 25mm Cut Length SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Aluminum Cut YG6 Tungsten Carbide Burr SB-5 High Efficiency Non Ferrous Metal Machining
| Model: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Aluminum Cut Carbide Burr Tool SE-3M Silver Brazed Carbide Burr Cutter With Ultra Low Runout
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 61mm |
Tree Shape Carbide Rotary Burrs SF-5M For Complex Steel Contour Multi Angle Work
| Model: | SF-5M ST |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Professional Carbide Rotary Burrs For Steel Structure Processing
| Model: | SB - 5M ST |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
SH-5M Heavy Duty Rotary Burr Set For Metal Reliable NO Coating
| Model: | SH - 5M INOX |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 77mm |
SB-5M Steel Tooth Solid Carbide Burrs For High Efficiency Iron Casting
| Model: | SB-5M ST |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 70mm |