Tüm Ürünler
Stainless Steel Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme için SE-3M Elmas Kesme Döner Burr Aracı
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Ağaç Şekilli Güç Oyma Uçları SG-5M G12.72506 Alüminyum İşleme İçin
| Modeli: | SG-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alüminyum Kesik Döner Burr Bit SC-5M Paslanmaz Çelik Poliş Ra0.4μM Yüzey
| Modeli: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Yüksek Performanslı Karbür Döner Eğe Gümüş Lehim 25mm Kesme Uzunluğu SC-5M AL
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alüminyum Cut YG6 Tungsten Carbide Burr SB-5 High Efficiency Non Ferrous Metal Machining
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Alüminyum Kesim Karbür Çapak Ucu SE-3M Gümüş Lehimli Karbür Çapak Kesici Ultra Düşük Salınımlı
| Modeli: | SE-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Karmaşık Çelik Kontür Çok Çaplı İş için Ağac Şekilli Karbid Döner Burrs SF-5M
| Modeli: | SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çelik Yapı İşlemesi İçin Profesyonel Karbür Döner Burlar
| Modeli: | SB-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5M Ağır Hizmet Tipi Metal Döner Çapak Seti Güvenilir, Kaplamasız
| Modeli: | SH - 5M INOX |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SB-5M Yüksek Verimlilikli Demir dökme için Çelik Diş Katı Karbür Burrs
| Modeli: | SB-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |