ALLE PRODUCTEN
SM-5M Carbide Rotary Burr met aluminium snijwerk - Geschikt voor algemene metaal oppervlakte afwerking
| Model: | SM-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SF-5M Carbide Aluminium Snijrolboor voor Zacht Metaalbewerking Anti-verstopontwerp
| Model: | SF-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-5M Kogelneus Aluminium Snij Wolframcarbide Braam - C12.72506AL voor het bewerken van gebogen zacht metaal
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Carbide Frees met Combi Cut Ontwerp - Voor Efficiëntie bij Bewerking van Meerdere Materialen
| Model: | VA-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Combi-carbide roterende boeren met meerdere tanden voor verschillende werkstukvormen
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12.7cm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |