Wszystkie produkty
SJ-5M AlTiN powlekany podwójnym cięciem 60° burr przeciwpowietrzny do przeciwpowietrzania i rozszczepiania
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SK-5M AlTiN-Coated Double Cut 90° Countersink Burr do pionowego Countersinkingu i Chamferingu
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SH-5M AlTiN-Powlekany Dwustronnie Karbidowy Frez Kształt Płomienia do Obróbki Metalu i Odlewów
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SB-5M AlTiN powlekany dwukrotnie wycięty węglowodorny burr B12.72506 do obróbki metalu ogólnego
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M AlTiN powlekany jednokrojny węglowodor - odporny na ciepło i zużycie do ogólnej obróbki metali
| Model: | SA-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SJ-3M AlTiN powlekany dwukrotnie cięty węglowodorny burr do zrównoważonego usuwania zapasów i gładkiego wykończenia
| Model: | SJ-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
SA-5M AlTiN powlekany węglowodorny burr z pojedynczym cienkim cięciem do precyzyjnego odkręcania - średnica cięcia 12,7 mm
| Model: | SA-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-3M AlTiN powleczona brukowana węglowodorowa burr - odporne na ciepło narzędzie obrotowe do stali nierdzewnej
| Model: | SB-3M INOX |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-5M AlTiN powlekany węglowodorówka
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Frez stożkowy z węglika spiekanego SB-5M z powłoką AlTiN – średnica cięcia 12,7 mm do metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |