Tüm Ürünler
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Karbür Ön Şekil – 19mm Kesme Çapı Gümüş Lehimli Yarı Mamul Çapak
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
SD-5M D12.711 YG8 Özel Burr Üretimi için 12.7 mm Kesme Diametresiyle Tungsten Karbid Ön Forması
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
10mm Kafa Çaplı, Özelleştirilebilir Diş Profili ve Gümüş Lehim Tipi SA-3ZM Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SA-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 65 mm |
6mm Kesme Çaplı ve Özel Çapak Üretimi İçin Masif Tip YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Ön Kalıp
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
YG8 Sınıfı 12.7 mm Kesme Diametresi ve Özel Burr Üretimi için Gümüş Lehimli Tungsten Karbüt Ön Forması
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SD-5M Top şeklinde yarı bitmiş Karbid Burr Blank, 12.7 mm Baş çaplı ve YG8 sınıflı özel diş öğütme
| Modeli: | SD-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56 mm |
YG8 Sınıfı Yarım Bitmiş Karbid Burr Preform, 6 mm Kesme Diametresi ve Özel Araçlama için Katı Tipi
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SE-2M E0815 8mm Kesim Çaplı Tungsten Karbür Ön Forması Özel Diş Maçlama Yarım Bitmiş Karbür Burr
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |
9.6mm Kafa Çaplı ve YG8 Kalite İç Köşeler İçin SD-3M Küre Şekilli Karbür Çapak Ham
| Modeli: | SD-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
8mm Kafa Çapı ve YG8 Sınıfı ile Özel Taşlama için SE-2M Oval Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SE-2M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 15mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 60 mm |