ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SG-15M G1938 YG8 Πρωτότυπο καρβιδίου του βολφραμίνου διαμέτρου κοπής 19 mm Ασημένιο συγκολλημένο ημιτελές μπουρ
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
SD-5M D12.711 YG8 Προτύπο βαλφραμίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
SA-3ZM Καρβιδίου Μύλος Κενός με Διάμετρο Κεφαλής 10mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών και Τύπο Συγκόλλησης Αργύρου
| Μοντέλο: | SA-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
YG8 Grade Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 6mm και συμπαγή τύπο για παραγωγή custom burr
| Μοντέλο: | SK-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 3 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Προτύπο βαλφτίνης βαλφτίνης κλάσης YG8 με διάμετρο κοπής 12,7 mm και ασημένιο συγκολλημένο για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SE-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SD-5M Semi-Finished Carbide Burr Ball Shape με διάμετρο κεφαλής 12,7mm και ποιότητα YG8 για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SD-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
YG8 Βαθμός Ημιτελές Καρβιδίου Φρέζας Προ-μορφοποιημένο με Διάμετρο Κοπής 6mm και Συμπαγή Τύπο για Ειδικά Εργαλεία
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SE-2M E0815 8mm Διάμετρος Κοπής Προσχέδιο από Καρβίδιο Τυγχαστενίου για Ειδική Λείανση Δοντιών Ημιτελές Καρβιδένιο Φρέζα
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
SD-3M Σφαίρα σχήμα Καρβιδίου Burr κενό με διάμετρο κεφαλιού 9,6 mm και βαθμό YG8 για εσωτερικές γωνίες
| Μοντέλο: | SD-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
Στρογγυλό Καρβιδίου Στρογγυλό Καρβιδίου με Διάμετρο Κεφαλής 8mm και Βαθμό YG8 για Προσαρμοσμένη Λείανση
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |