Wszystkie produkty
SG-15M G1938 YG8 Tungsten Carbide Preform 19 mm Cut Diameter Silver Brazed Semi Finished Burr
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 38 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 83 mm |
SD-5M D12.711 YG8 Półfabrykat z węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do produkcji niestandardowych zadziorów
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SA-3ZM Pusty trzpień z węglika spiekanego z średnicą główki 10 mm do indywidualnego profilu zęba i typem lutowania na srebrno
| Model: | SA-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65mm |
Preformy z węglanu wolframu klasy YG8 o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do produkcji burrów na zamówienie
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Półprodukt z węglika spiekanego klasy YG8 z średnicą cięcia 12,7 mm, lutowany srebrem do produkcji niestandardowych grat
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SD-5M Kształt kulkowy Półwykończony Karbid Burr Blank z średnicą głowy 12,7 mm i klasą YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SD-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
Południowo wykończone preformy węglowodorów o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do narzędzi na zamówienie
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SE-2M E0815 8mm Średnica Cięcia Półprodukt z węglika spiekanego do niestandardowego szlifowania zębów Półprodukt z węglika spiekanego
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 15mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 60mm |
Grot z węglika spiekanego SD-3M w kształcie kuli z średnicą główki 9,6 mm i gatunkiem YG8 do naroży wewnętrznych
| Model: | SD-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 8mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 53mm |
Owalny trzpień węglikowy SE-2M z głowicą o średnicy 8 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 15mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 60mm |