Tüm Ürünler
60° Countersink Carbide Burr Blank, 6 mm baş çaplı ve özel öğütme için YG8 sınıflı
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
12,7 mm Baş Çaplı Oval Kaynaklı Yarı Mamul Karbür Çapak Ucu, Özel Diş Bileme İçin
| Modeli: | SE-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SK-1BM 90° Havşa Karbür Çapak Boş, 6mm Kafa Çaplı ve Özel Taşlama için YG8 Sınıfı
| Modeli: | SK-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 3 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank, YG8 Sınıfı Volfram Karbidinde Özel Diş Maçlama için
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
Özel Taşlama için 12mm Başlı ve 6mm Saplı SF-5ZM Yarıçaplı Ağaç Karbür Çapak Boşluğu
| Modeli: | SF-5ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
12,7 mm Baş Çaplı Alev Şekilli Karbür Çapak Ham Madde, Özel Diş Bileme İçin - Gümüş Lehim Tipi
| Modeli: | SH-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SG-15M Sivri Uçlu Ağaç Karbür Çapak Ham - Özel Taşlama İçin 19mm Kafa Çapı
| Modeli: | SG-15M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 19 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 38 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 83mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - Özel Diş Maçlama için 12.7 mm çapında
| Modeli: | SM-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Burr Preform Özel Döşeme için 12.7mm Kesme Diametresi
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
10mm Kesme Çaplı YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Çapak Ön Formu, Özel Çapak Üretimi İçin
| Modeli: | SD-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |