ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
60° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SJ-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 5mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SE-5M Οβάλ συγκολλημένο ημιτελές κάρβινου με διάμετρο 12,7 mm για σφυρηλάτηση δοντιών
| Μοντέλο: | SE-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SK-1BM 90° Countersink Carbide Burr Blank με διάμετρο κεφαλιού 6 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SK-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank για την εξατομικευμένη τριβή δοντιών σε βαλφραμίνη βαλφραμίνης κλάσης YG8
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SF-5ZM Radius Tree Carbide Burr Blank με κεφαλή 12 mm και άξονα 6 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SF-5ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Κενό καρβιδίου σε σχήμα φλόγας με διάμετρο κεφαλής 12,7mm για προσαρμοσμένη λείανση δοντιών - Τύπος συγκόλλησης αργύρου
| Μοντέλο: | SH-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SG-15M Σφιχτό δέντρο καρβιδίου Burr κενό - 19 mm διάμετρος κεφαλιού για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12.7mm Diameter για Προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
YG8 Καρβιδένια Ραβδωτή Προμορφή Συγκολλημένη με Αργυρό με Διάμετρο Κοπής 12,7mm για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
ΥΓ8 Ασημένιο Συσσωματωμένο Καρβιδικό Burr Preform με διάμετρο κοπής 10 mm για παραγωγή Custom Burr
| Μοντέλο: | SD-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |