Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SA-3M Carbide Rotary Burr Blank με προσαρμόσιμο προφίλ δοντιού σε ανθεκτικό στην φθορά Carbide Tungsten και τύπου Silver Braze
| Μοντέλο: | SA-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SG-3M Καρβιδένια Φρέζα με Συγκόλληση Αργύρου και Διάμετρο Κοπής 9.6mm και Προσαρμόσιμη Γεωμετρία Κοπής
| Μοντέλο: | SG-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank για την εξατομικευμένη τριβή δοντιών σε βαλφραμίνη βαλφραμίνης κλάσης YG8
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Εγκατάσταση περιστροφικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών σιδηροδρομικών
| Μοντέλο: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Πέντε κομμάτια βαλβίδιο βαλβιδίου βούρτσας κιτ με 6mm στέλεχος για την μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/9,6/10/12 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 13/5/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50/61/58/64 χλστ |
SE-41ML3 3mm Burr Karbid z Długim Trzonkiem do Precyzyjnej Pracy w Węgliku Wolframu
| Μοντέλο: | SE-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 5,5 χλστ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SE-2M E0815 8mm Διάμετρος Κοπής Προσχέδιο από Καρβίδιο Τυγχαστενίου για Ειδική Λείανση Δοντιών Ημιτελές Καρβιδένιο Φρέζα
| Μοντέλο: | SE-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 15 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 60 χιλιοστά |
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδίου βολφραμίου, διάμετρος κοπής 12,7mm, με στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
SG-3ML6 Επεκτεινόμενη σφαιρική περιστροφική ράβδος ∆ιαχωρισμένη κόψη από καρβίδιο βολφραμίου για δύσκολα προσβάσιμες περιοχές
| Μοντέλο: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
SN-4M Καρβιδίου Περιστροφικό Τρυπάνι με Επίστρωση AlTiN, Περιστροφικά Εργαλεία Τρυπανιών με Ανεστραμμένο Κωνικό Σχεδιασμό
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |