Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 556/67/70 χλστ |
Σετ Φρέζας από Καρβίδιο Βολφραμίου 10 τεμαχίων με στέλεχος 6mm και διπλή κοπή για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7/16 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 25/30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/75 χλστ |
8 τεμάχια καλυμμένα με αλτινικό άνθρακα βολφραμίνης περιστροφικό σχήμα με επιλογή πολλαπλών δοντιών και 6 mm άξονα για βελτιωμένη αντοχή
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
SH-3ZM Ακατέργαστο Καρβιδικό Φρέζα με Προσαρμόσιμη Τριβή Δοντιών και Διάμετρο Κοπής 10mm από Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SH-3ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-2M Virgin Tungsten Carbide Preform - Ασημένια συγκολλημένη ημιτελής καρβιδική μάντρα με διάμετρο κόψιμο 8 mm
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SF-5M F12.725 Virgin Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 12,7 mm και ασημένια συγκολλημένη για παραγωγή Burr
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
5 τεμάχια πολλαπλής κοπής καρβιδίου περιστρεφόμενο σχοινί με υλικό καρβιδίου βολφραμίνης και 6 mm άξονα για διάφορες εργασίες επεξεργασίας
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
Σετ Φρέζων από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Μοντέλο: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |
Σετ Φρέζας από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm και διπλή κοπή για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SN-2M DM, SM-4M SK, SG-2M DK, SC-1M CB, SB-1M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 9,5/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50/55/61/64 χλστ |
Σετ από 5 Τρυπάνια Περιστροφικά από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm για Αλουμίνιο, Μονής Κοπής, Διαμαντένια
| Μοντέλο: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/32mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/77 χλστ |