Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
YG8 Grade Tungsten Carbide Preform με διάμετρο κοπής 6mm και συμπαγή τύπο για παραγωγή custom burr
| Μοντέλο: | SK-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 3 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 6 mm για προσαρμοσμένη άλεση δοντιών
| Μοντέλο: | SB-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SC-5M Κύλινδρο σφαίρας μύτης καρβιδίου περιστρεφόμενης κενής με διάμετρο κόψιμου 12,7 mm και υλικό καρβιδίου βολφραμίου για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SC-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Φωτιά σχήμα Καρβιδίου περιστροφικό Burr κενό - 12,7mm διαμέτρου κόψιμο υλικό Καρβιδίου Τουλφστίνης για την εξατομικευμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SH-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
SJ-5M 60° Επικοινωνιακό σχοινί από καρβίδιο με διαμέτριο κοπής 12,7 mm και υλικό από καρβίδιο βολφραμίου για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SA-2ZM Κυλινδρικό Καρβιδένιο Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κεφαλής 8mm για Ειδική Λείανση Δοντιών σε Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου
| Μοντέλο: | SA-2ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65 χιλιοστά |
SM-42ML3 Σκληρόκαρβιδικό περιστρεφόμενο σχοινί με 75 mm OAL μονή κοπή για εργασία κλίσης στο κάρβινου του βολφραμίνου
| Μοντέλο: | SM-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SM-42ML3 Σκληρό Carbide περιστρεφόμενο Burr με μήκος 75mm, κοκκωτό προφίλ, και υλικό Carbide Tungsten για την ακριβή κλίση και την εργασία τρύπες
| Μοντέλο: | SM-42ML3 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Υψηλής αποδοτικότητας θραύστης βαλφραμίνης βαλφραμίνης SB-3M με διπλή κοπή
| Μοντέλο: | SB-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-1BM Κεφαλή μύτης σφαίρας Κυλινδρικό Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Κενό με Διάμετρο Κοπής 6mm και Καρβίδιο Βολφραμίου Βαθμού YG8
| Μοντέλο: | SC-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |