Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9,6mm Διαμέτρου Κόψιμου YG8 Βαθμού Tungsten Carbide Ημιτελές κενό
| Μοντέλο: | SF-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Σφιχτό δέντρο σχήμα Carbide Rotary Burr κενό με διάμετρο κοπής 12,7 mm και YG8 Tungsten Carbide για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-41ML3 Μία κόψη βουλφραμίνης-καρβιδίου βουλφραμίνης με 75 mm μακρύ σκελετό για βαθιά κοιλότητα και πλευρικά τοιχώματα
| Μοντέλο: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6mm |
| Γάμπα: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Αντισυμπίεση 90° Ροταριακές μάντρες καρβιδίου βαλφτίνης SK-5M με μονή κοπή για καμπύλες δεξιάς γωνίας
| Μοντέλο: | SK-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
Αξιόπιστοι σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί σιδηροτροφικοί
| Μοντέλο: | SE-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
8 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Σκανκ για Επεξεργασία Μεταλλικών
| Μοντέλο: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6/8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 4/7/12.7/16/19 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 49/52/58/61/64 χλστ |
SD-2M σχήμα σφαίρας Tungsten Carbide Rotary Burr με διάμετρο κοπής 8 mm για προσαρμογή δοντιών
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
5 τεμάχια τεμάχια βαλβιδίου βολφραμίου με διάμετρο κοπής 12,7 mm και άξονα 6 mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Φρέζες καρβιδίου βολφραμίου YG8, σφαιρικής μύτης, σχήματος δέντρου SF-5M για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Συρραπτικό καρβιδίου βολφραμίου βαρέως τύπου SF-5M Ανθεκτικό Χωρίς Επίστρωση για Καθαρισμό Συγκολλήσεων
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |