ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SM-5M Carbide Rotary Burr με κόψιμο αλουμινίου - Κατάλληλο για γενική επιφάνεια μετάλλου
| Μοντέλο: | SM-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SF-5M Καρβιδίου Αλουμινίου Κοπής Περιστροφικό Φρέζα για Επεξεργασία Μαλακών Μετάλλων Αντι-Συμφόρησης Σχεδιασμός
| Μοντέλο: | SF-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-5M Μύλος Καρβιδίου με Σφαιρική Μύτη για Αλουμίνιο - C12.72506AL για Κατεργασία Καμπύλων Μαλακών Μετάλλων
| Μοντέλο: | SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Καρβιδίου Περιστροφικά Φρέζες με Σχεδιασμό Combi Cut - Για Αποδοτική Κατεργασία Πολλαπλών Υλικών
| Μοντέλο: | VA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σχεδιασμός πολλαπλών δοντιών για διάφορα σχήματα εργαστηρίου
| Μοντέλο: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12.7cm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |