ΟΛΑ ΤΑ Προϊόντα
SL-4M Carbide Rotary Burrs Anti Sticking Design για αποτελεσματική επεξεργασία αλουμινίου
| Μοντέλο: | SL-4M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SH-5M Σχήμα φλόγας Carbide Rotary Burrs H12.732 Για εργασία επιφάνειας αλουμινίου
| Μοντέλο: | SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Μη τυποποιημένες στρογγυλοειδείς σιδηροειδείς σιδηροειδείς μπουρές
| Μοντέλο: | VA 1225 |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M Κύλινδρο στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς στρογγυλοειδούς
| Μοντέλο: | SB-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SL-4M Ανοξείδωτα Τρυπάνια Κοπής Αποτελεσματική Λύση Υλικού Ανθεκτική στη Διάβρωση
| Μοντέλο: | SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
VA Προσαρμοσμένο χαραγμένο καρβιδίου περιστροφικό γρένι καρβιδίου περιστροφικό αρχείο με στέλεχος 6mm
| Μοντέλο: | combi burr |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M Καρβιδικό κύλινδρο περιστρεφόμενο σχοινί - INOX κοπή για ανοξείδωτο Α12.72506 για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-5M ΕΙΣ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SB-5M Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας - B12.72506 INOX Τύπος Κοπής για Κατεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-5M Ζυγισμένο INOX Cut Carbide Rotary Burr για επεξεργασία ανοξείδωτου και κοινού χάλυβα
| Μοντέλο: | SM-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
Καρβιδένια φρέζα τύπου μπάλας με κωνική μύτη SL-4M - L12.728 για κατεργασία χάλυβα σε καμπύλες και εσωτερικές επιφάνειες
| Μοντέλο: | SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |