Wszystkie produkty
SN-2M Inverted Cone Double Cut Burr - Koncentruj się na specjalistycznych zastosowaniach i wydajności
| Model: | SN-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SH-5M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego o kształcie płomienia, podwójny nacięcie - H12.73206 do obróbki powierzchni krzywych
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SC-42M Głowica cylindrowa z kulą węglowodorkową - głowa 3 mm i podstawa do precyzyjnej pracy zamkniętej
| Model: | SC-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |