Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
Ağır Hizmet Tipi Tungsten Karbür Frezeler SF-5M Dayanıklı Kaplamasız Kaynak Temizleme İçin
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-2M 5 Eksen CNC Yüksek Hassasiyetli Karbür Çapak - Havacılık Bileşeni Uzmanlığı
| Modeli: | SH-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
150mm Uzun Saplı Çift Kesimli Çapak SB-3ML6 Malzeme İşleme İçin Verimli Alet
| Modeli: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
10mm Kesme Çaplı YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Çapak Ön Formu, Özel Çapak Üretimi İçin
| Modeli: | SD-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Karbür Ön Forması Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr with 6mm Cut Diameter
| Modeli: | SG-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
Stainless Steel Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme için SE-3M Elmas Kesme Döner Burr Aracı
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
YG8 Sınıf Gümüş Lehimli Karbür Burr Preform Özel Döşeme için 12.7mm Kesme Diametresi
| Modeli: | SL-4M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SM-5M M1225 Virgin Tungsten Carbide Silver Brazed 12.7mm Kesme Çaplı Yarım Bitmiş Karbide Burr Blank
| Modeli: | SM-5M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Virgin Grade YG8 Gümüş Lehimli Karbür Burr Preform, Özel Döşeme için 12 mm Kesme Diametresi
| Modeli: | SL-4ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SC-1BM C0616 Gümüş Lehimli Karbid Burr Preform, 6 mm Kesme Diametresi ve Özel Döşeme için YG8 Sınıflı
| Modeli: | SC-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |