Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
YG8 Sınıfı Karbid Burr Bits SG-5M G12.725 Helical Flüt Tasarımı ile Pratik
| Modeli: | SG-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Standart Dışı Karbür Döner Frezeler Özel Dökme Demir Karbür Freze Uçları
| Modeli: | VA 1225 |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Dar Kesim Uzun Erişim Karbür Çapak SC-5ML6 Dar Alanlarda Hassas Gravür
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SN-2M Elmas Kesim Karbür Çapak - Paslanmaz Çelik ve Nikel Bazlı Alaşımlar İçin
| Modeli: | SN-2M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SL-42M Otomobil Havacılık için Yüksek Hızlı Tungsten Karbür Burrs
| Modeli: | SL-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
AlTiN kaplamalı, metal işleme için 12.7 mm kesim çaplı 5 parçalı çok kesimli karbid rotary burr seti
| Modeli: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
5 Parça Taşınabilir Karbid Oyma Burr Set Özel Şekil Döner Burr matkabı
| Modeli: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/19/22/25 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/64/67/70mm |
Korozyona Dayanıklı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti Mavi Yuvarlak Kılıf Özel Diş ve Şekil
| Modeli: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11/12,7/19/22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 56/58/64/67 mm |
Taşınabilir Karbür 5 Parçalı Döner Çapak Seti Alüminyum Kılıf Esnek Diş ve Şekil Seçenekleri
| Modeli: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 54/56/61/64mm |
10 Parçalı Çok Dişli Karbür Döner Çapak Seti, Tungsten Karbür Malzemeli ve Metal İşleme İçin 6mm Saplı
| Modeli: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19/22/25/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 64/67/70/77 mm |