Tüm Ürünler
SD-11M SC Mikro Sap Hassas Çapak Dental ve Mikro Bileşen İşleme
| Modeli: | SD-11M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 2,8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SA-43M Karbür Çapak Matkap Ucu Kompozit Çok Fonksiyonlu Masif
| Modeli: | SA-43M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| sap idia: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SE-5M Oval Tek Kesimli Karbid Burr E12.72206 SC Metal İşleme için
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SB-43M DC 3mm Çift Kesimli Katı Karbid Döner Burr Hassaslık Mühendisliği
| Modeli: | SB-43MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Yüksek Performanslı Taşlama Karbür Çapakları SN-4M Tek Kesim Genel Metal İşleri İçin
| Modeli: | SN-4M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Uzunluğu kes: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SM-1M Masif Karbür Konik Tek Kesim Döner Çapak - İşleme İçin Toplam Uzunluk 50mm
| Modeli: | SM-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SA-5M Çift Kesim Karbür Döner Çapak - Genel Metal Kesme ve Yüzey İşleme İçin
| Modeli: | SA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-5M Güç Endüstrisi Karbür Döner Çapak - Yalıtım Malzemesi İşleme
| Modeli: | SL-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 30 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | BTS'in |
SD-51M Top Tek Kesimli Karbür Burr - D06.30503 Eğri ve dar alan çalışmaları için 3 mm çubuğu
| Modeli: | SD-51M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 43mm |
SF-5M Küresel Uçlu Ağaç Tek Kesim Karbür Çapak - Kontur Kaba İşleme ve İç Köşe Çalışmaları İçin
| Modeli: | SF-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |