Tüm Ürünler
Elmas Kesim Gümüş Lehimli Tungsten Çapak SG-3M Yüksek Hassasiyetli Düşük Salınımlı Ham Karbür
| Modeli: | SG-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Lazer Kazınmış Koni Karbür Çapak SF-3M OEM Tungsten Karbür Çapak Alma Uçları
| Modeli: | SF-3M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
12mm Başlı Karbür Çapak Çok Kademeli Konik Geometri SN-4M Kalıp Ahşap Oyma İçin
| Modeli: | SN-4M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SJ-3M Güvenlik Tek Kesim Çapak Gümüş Lehim Aşınmaya Dayanıklı Çapak Alma İçin
| Modeli: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SC-1M Masif Karbür Top Uçlu Silindirik Freze Tek Kesim 50mm Uzunluk İşleme İçin
| Modeli: | SC-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
6mm Saplam Çift Kesim Karbür Frezeler SM-5M İş Parçası Taşlama Bitirme İçin
| Modeli: | SM-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
Endüstriyel Metal İşleme Yüzeyi Dönüştürme için Profesyonel Tek Kesimli Karbid Burrs SC-5M
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Tek Kesim Kaba Karbür Frezeler Verimli Malzeme Kaldırma El Aleti SE-5M
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Burrs Top Burned Tree Shape SF-5M Precision Metalworking için
| Modeli: | SF-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-43ML2 3mm masif YG10X Ağır Hizmet Tipi Çapak - Güçlü Dökme Demir ve Çelik İşleme
| Modeli: | SA-43ML2DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |