Tüm Ürünler
SN-2M Ters Konik Çift Kesim Freze Ucu - Özel Uygulamalar ve Performansa Odaklanma
| Modeli: | SN-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9.5mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 55mm |
SH-5M Alev Şekilli Çift Kesilmiş Karbür Burr - H12.73206 Eğri Yüzey Karıştırma İşleri İçin
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SC-42M Katı Karbid Topu Burr Silindir Burr - 3mm Başı ve Keskin İş için Çubuk
| Modeli: | SC-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |