Tüm Ürünler
SM-5 SC Konus Şekilli Tek Çizim Burr - Karmaşık doku El sanatı gravür
| Malzeme: | Tungsten Karbür |
|---|---|
| Modeli: | SM-5 SC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
SL-42M Otomobil Havacılık için Yüksek Hızlı Tungsten Karbür Burrs
| Modeli: | SL-42MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SA-43M Mücevher Alüminyumu için Tek Kesimli Hızlı Silindrik Burr
| Modeli: | SA-43MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SJ-5M 60° Countersink Carbide Rotary Burr Çamfer delik çalışması için tek ince kesim
| Modeli: | SJ-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 11 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 58 mm |
SM-2M Mikro-Tanlı Tungsten Karbür ve titreşimden korunmuş şenkleri olan ince gravür işleme karbür döner burr
| Modeli: | SM-2M SC |
|---|---|
| Dai'yi kes: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SF-5M Sngle Fine Cut Pure Raw Material Tungsten Carbide Burr - Silver Brazing <0.15mm Runout'u sağlar
| Modeli: | SF-5M SF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SD-3M Elmas Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik ve Inconel'in kontrollü kesimi için
| Modeli: | SD-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
SK-5M Countersink 90° Tek kesimli Burr - Hızlı malzeme çıkarma
| Modeli: | SK-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SA-3M Tekli Kaba Kesim Özel Silindir Çapak - Otomotiv Jant Göbeği Tamiri Uzmanlığı
| Modeli: | SA - 3M SK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SE-3M, hassas frezeleme ve maksimum verimlilik ile çift kesimli burr
| Modeli: | SE-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |