Tüm Ürünler
SL-4M Karbür Döner Çapaklar, Alüminyum İşlemede Yapışmayı Önleyici Tasarım
| Modeli: | SL-4M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
SH-5M Alev Şekli Karbid Döner Burrs H12.732 Alüminyum Yüzey Çalışmaları İçin
| Modeli: | SH-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
Standart Dışı Karbür Döner Frezeler Özel Dökme Demir Karbür Freze Uçları
| Modeli: | VA 1225 |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M Karbür Döner Bura Silindir B12.725 Alüminyum Kesim
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SL-4M Paslanmaz Çelik Kesme Freze Uçları Verimli Korozyona Dayanıklı Malzeme Çözümü
| Modeli: | SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |
VA Özelleştirilmiş kazınmış Karbid Döner Burr Karbid Döner Dosyası 6mm Çubukla
| Modeli: | kombi çapak |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M Karbür Silindir Döner Çapak - Paslanmaz Çelik A12.72506 için INOX Kesim, Genel İşleme İçin
| Modeli: | SA-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M Karbid Rotary Burr - B12.72506 Metal işleme için INOX kesim tipi
| Modeli: | SB-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Paslanmaz Çelik ve Genel Çelik İşleme İçin Kaynaklı INOX Kesim Karbür Döner Çapak
| Modeli: | SM-5M GİRİŞİ |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SL-4M Toplu Burunlu Konuslu Çelik Kesilmiş Karbid Burr - L12.728 Eğri ve İç Çelik İşlemleri İçin
| Modeli: | SL-4M ST |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 75 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 73mm |