Tüm Ürünler
Alüminyum Kesimli SM-5M Karbür Döner Çapak - Genel Metal Yüzey İşlemesi İçin Uygundur
| Modeli: | SM-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SF-5M Yumuşak Metal İşleme Karbid Alüminyum Kesik Döner Burr Anti-Stop Tasarımı
| Modeli: | SF-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-5M Top Burr Alüminyum Kesilmiş Karbid Burr - C12.72506AL Kavisli Yumuşak Metal İşleme için
| Modeli: | SC-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Kombine Kesim Tasarımlı Karbür Döner Burlar - Çok Malzemeli İşleme Verimliliği İçin
| Modeli: | VA-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Çok Dişli Tasarımlı Kombi Karbür Döner Burlar, Çeşitli İş Parçası Şekilleri İçin
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12.7cm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |