Keywords [ carbide burr tool ] match 338 produkty.
5-częściowy zestaw podwójnej cięcia węglowodorów z sześciomilimetrową szczypą do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/64/67 mm |
SB-3ML6 Wydłużony zasięg węglowodorów do polerowania ścian wewnętrznych odpornych na korozję
| Model: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
Przeciwprzęgłowo-karburowe wiertło 3 mm Solid Nano Blue Coated For Plastic Surface
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5/2,5 MM |
| Długość cięcia: | 6/11 MM |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Głowica frezarska z węglika wolframu YG6 do aluminium SB-5, wysoka wydajność do obróbki metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-3ML6 Zestaw frezów węglikowych z długim zasięgiem do wąskich, głębokich rowków, precyzyjna obróbka
| Model: | SC-3ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 169 mm |
Wykorzystanie silników silnikowych w silnikach elektrycznych
| Stopień: | YG8 |
|---|---|
| Model: | SA-5ML6 DC |
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
SA-5M Frez węglikowy powlekany AlTiN do aluminium z średnicą cięcia 12,7 mm dla gładkiego wykończenia
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-3M Virgin YG8 Grade Carbide Blank do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-5M YG8 Grade Tungsten Carbide Burr z konstrukcją spiralną fluty do precyzyjnego obróbki żelazem odlewanym
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M A1225 Cylindryczny frez węglikowy o wysokiej trwałości z nacięciem jednokrotnym
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |