Keywords [ carbide burr tool ] match 338 Ürünler.
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
SB-3ML6 Korozyona Dayanıklı İç Duvar Parlatma İçin Uzatılmış Erişimli Karbür Çapaklar
| Modeli: | SB-3ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 20mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 170mm |
Yapışmaz Karbür Çapak Matkap Ucu 3mm Katı Nano Mavi Kaplamalı Plastik Yüzeyler İçin
| Modeli: | SC-41M DC, SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 1.5/2.5MM |
| Kesim Uzunluğu: | 6/11MM |
| Şaft Çapı: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
Alüminyum Cut YG6 Tungsten Carbide Burr SB-5 High Efficiency Non Ferrous Metal Machining
| Modeli: | SB-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SC-3ML6 Uzun Erişimli Karbür Çapak Seti Derin Dar Yuva Hassas İşleme
| Modeli: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 169mm |
SA-5ML6 Sakinleştirme Tasarımı, İşleme Dayanıklılığını Artırır
| Seviye: | YG8 |
|---|---|
| Modeli: | SA-5ML6DC |
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
SA-5M AlTiN Kaplamalı Alüminyum Kesim Karbür Çapak, 12.7mm Kesim Çapı ile Pürüzsüz Yüzey İçin
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Özel Diş Bileme İçin SA-3M Virgin YG8 Sınıfı Karbür Blank – Yarı Mamul Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SA-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
Hassas Dökme Demir İşleme İçin Helisel Yiv Tasarımlı SC-5M YG8 Sınıfı Tungsten Karbür Çapak
| Modeli: | SC-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SA-5M A1225 Silindrik Karbid Burr Tek kesimli yüksek dayanıklılık
| Modeli: | SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |