Keywords [ carbide burr tool ] match 338 προϊόντα.
Σετ καρβιδίου με διπλή κοπή 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
SB-3ML6 Επεκτεινόμενες σφραγίδες καρβιδίου για ανθεκτική στη διάβρωση εσωτερική γυάλωση τοίχων
| Μοντέλο: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 20 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 170 χλστ |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων υψηλής απόδοσης
| Μοντέλο: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-3ML6 Μεγάλη εμβέλεια Carbide Burr Set Deep Narrow Slot Precision Machining
| Μοντέλο: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Αντι-δονήσεις μακράς ράβδου Carbide Burrs SA-5ML6 Σχεδιασμός αποσβεστικής βελτιώνει τη σταθερότητα της μηχανικής
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SA-5ML6 DC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
SA-5M AlTiN επικαλυμμένο με αλουμίνιο κόψιμο Carbide Burr με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για ομαλό φινίρισμα
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-3M Virgin YG8 Grade Carbide Blank για Εξατομικευμένη Λείανση Δοντιών – Ημιτελές Καρβίδιο Τροχίσματος
| Μοντέλο: | SA-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SC-5M YG8 Tungsten Carbide Burr με σχεδιασμό ελικοειδούς αυλακιού για μηχανουργική κατεργασία χυτοσιδήρου ακριβείας
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M A1225 Cilindro de Carburo de Tungsteno de Alta Durabilidad con Corte Único
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |