Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 Ürünler.
SA-1M 6mm Tek Parça Karbür Tek Kesim Döner Çapak 50mm Toplam Uzunluk Metal İşleri İçin
| Modeli: | SA-1M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
Denize Dayanıklı Tungsten Karbür Frezeler SG-3M Çift Kesim Deniz Ortamları İçin
| Modeli: | SG-3MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SF-5 Çift Kesim Uzatılmış Saplı Çapak Derin Delik ve Boru İç İşleme
| Modeli: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SC-5ML6 Derin boşluk yüzey işlemi için uzun çubuklu karbür burrs toplu burunlu silindir
| Modeli: | SC-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 175mm |
SD-2M Elmas Kesim Karbür Freze Ucu - Kontrollü Talaş Kırma ve Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme İçin
| Modeli: | SD-2M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| kesim uzunluğu: | 6,4 mm |
| Şaft Çapı: | 8 mm |
| etraflı: | Hava ve agresif olmayan gazlar |
SE-5M Tungsten Karbid malzemesi ile uzun kanatlı ölçekli öğütücü parçaları
| Modeli: | SE-5ML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 172 mm |
SF-51M Topu Yuvarlak Karbür Döner Bileyiciler 6mm Kafa 3mm Sap Detay İşleri İçin
| Modeli: | SF-51MSK |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6,3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 12,7 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 50 mm |
SD-5ZML6 Derin boşluk çalışmaları için uzun çeneli karbür burrs topu şekli
| Modeli: | SD-5ZML6DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 10,8 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 161mm |
10 Parça Tungsten Karbid Burr Kit, 6 mm Çubuklu ve Metal İşleme için Çift Kesim Tasarımı
| Modeli: | SL-5M DC,SL-5M AL,SL-5M ST,SF-5M SK,SF-5M ST,SC-5M SK,SA-5M SK,SA-5M DC,SA-5M ST,SA-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7/16 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/30mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70/75 mm |
SH-3ZM Tungsten Karbid malzemesinde özelleştirilebilir diş öğütme ve 10 mm kesim çapı ile bitmemiş Karbid Burr Blank
| Modeli: | SH-3ZM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 10 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |