Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SA-1M 6mm Jednostronnie frez obrotowy z węglika spiekanego 50mm Długość całkowita do obróbki metali
| Model: | SA-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
Odporne na korozję frezy z węglika wolframu SG-3M z podwójnym nacięciem do środowisk morskich
| Model: | SG-3M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SF-5 Double Cut Extended Shank Burr Deep Hole And Pipe Wewnętrzne Przetwarzanie
| Model: | SF-5ML DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SC-5ML6 Frezy z węglika spiekanego z długim trzpieniem, zaokrąglone na końcu, cylindryczne, do wykańczania powierzchni w głębokich zagłębieniach
| Model: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SD-2M Frez węglikowy z diamentowym szlifem - do kontrolowanego łamania wiórów i obróbki stali wysokostopowych
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| długość cięcia: | 6,4 mm |
| Shank Dia: | 8mm |
| ogólnie: | 51mm |
Dłutownica trzpieniowa SE-5M o długim trzpieniu z węglika spiekanego
| Model: | SE-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SF-51M Frez obrotowy z węglika spiekanego z zaokrąglonym czubkiem, główka 6 mm, trzpień 3 mm do prac precyzyjnych
| Model: | SF-51M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6,3 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 50mm |
SD-5ZML6 Frezy węglikowe z długim trzpieniem, kuliste, do pracy w głębokich zagłębieniach
| Model: | SD-5ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 10,8 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 161 mm |
10-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z chwytem 6 mm i podwójnym nacięciem do obróbki metali
| Model: | SL-5M DC, SL-5M AL, SL-5M ST, SF-5M SK, SF-5M ST, SC-5M SK, SA-5M SK, SA-5M DC, SA-5M ST, SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7/16 mm |
| Długość cięcia: | 25/30mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/75 mm |
SH-3ZM Niewykończony trzpień węglikowy z możliwością dostosowania szlifowania zębów i średnicą cięcia 10 mm z materiału węglika wolframu
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |