Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SN-2M Omgekeerde Kegel Dubbele Snede Frees - Focus op Gespecialiseerde Toepassingen en Prestaties
| Model: | SN-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SN-2M Inverted Cone Burr - 90° Draft Angle Cleaning Tool
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SL-42M DC High Speed Tungsten Carbide Burrs voor de auto- en ruimtevaart
| Model: | SL-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
Diamantgeslepen Zilver Gesoldeerde Wolframcarbide Frees SG-3M Hoge Precisie Ruw Carbure met Lage Concentrische Afwijking
| Model: | SG-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - Dubbel gesneden voor metaalverwerking
| Model: | SL-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SH-5M Vlamvormige dubbel gesneden carbideboor - H12.73206 voor het mengen van gebogen oppervlakken
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
Slijtagevaste enkelvoudige snede hardmetalen braam E12.72206 voor het afwerken van harde materialen
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Industrial Red Box Carbide Burr Set 5 stukken aanpasbaar YG8 kwaliteit
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
SC-5ZM Kogelvormige Cilinder Aluminium Snijdende Hardmetalen Braam - C1225 AL Ontworpen voor Aluminium Bewerking
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Massieve wolfraamcarbide braamfrezen 3 mm nano blauw gecoat met verbeterd smeerontwerp
| Model: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm/11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |