Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
6mm Şaftlı Hassas Metal İşleme için 5 Parçalı Çift Kesim Karbür Çapak Seti
| Modeli: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54/58/64/67 mm |
SG-5M Ağaç Şekilli Çift İnce Kesim Çapak - Sertleştirilmiş Çelik Üzerinde Yüksek Parlaklıkta Son İşlem
| Modeli: | SG-5M DF |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SH-5M Brazed Carbide Burr 12.7mm Common Metalwork için Double Cut Baş
| Modeli: | SH-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 32 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 77 mm |
SH-2M 5 Eksen CNC Yüksek Hassasiyetli Karbür Çapak - Havacılık Bileşeni Uzmanlığı
| Modeli: | SH-2MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 8 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 19 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 64 mm |
SB-5M AlTiN Kaplamalı Çift Kesimli Karbür Çapak - Genel Metal İşleri İçin B12.72506
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
Stainless Steel Yüksek Alaşımlı Çelik İşleme için SE-3M Elmas Kesme Döner Burr Aracı
| Modeli: | SE-3M |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 61 mm |
SK-5M Countersink 90° Tek kesimli Burr - Hızlı malzeme çıkarma
| Modeli: | SK-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 6,3 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 54 mm |
SB-43M DC 3mm Çift Kesimli Katı Karbid Döner Burr Hassaslık Mühendisliği
| Modeli: | SB-43MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 3 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 14 mm |
| İncik: | 3 mm |
| etraflı: | 38 mm |
SD-3M Elmas Kesilmiş Karbid Burr - Paslanmaz çelik ve Inconel'in kontrollü kesimi için
| Modeli: | SD-3M DM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 8 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 53 mm |
Alüminyum Kesik Döner Burr Bit SC-5M Paslanmaz Çelik Poliş Ra0.4μM Yüzey
| Modeli: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |