Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SE-3M Diamantgeslepen roterende braam frees voor roestvrij staal en hooggelegeerd staal
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Aluminium Freesnijder SC-5M Polijsten Roestvrij Staal Ra0.4μM Oppervlak
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SH-3M Diamond Cut Carbide Burr - voor het bewerken van roestvrij staal en titanium met hoog rendement
| Model: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Slijtvaste hardmetalen roterende braam kegel SG-5M met ontwerp met brede tandafstand
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-3M Single Cut Ball Cylinder Burr - 6 mm Sank voor Juweliersgraveren
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SN-2M Inverted Cone Burr - 90° Draft Angle Cleaning Tool
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 9,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SL-4M roestvrij snijden met behulp van een efficiënte corrosiebestendige materiaaloplossing
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
AlTiN-gecoat meerzijdige hardmetalen braamset met 12,7 mm snijdiameter voor verbeterde slijtvastheid
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stukken AlTiN-gecoate slijtage- en warmtebestendige carbide-boor in aluminiumhoes
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
AlTiN-Coated 5-delige hardmetalen braamset met 6 mm schacht voor multi-materiaal werk in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61/64 mm |