Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
SL-4M Kogelvormige Frees - Ontworpen voor Contourafwerking en Detailwerk
| Model: | SL-4MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SB-5M Karbide Rotatievijl Cilinder met B12.725 Aluminium Snede
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SN-4M Carbide Rotary Bit AlTiN Coated Carbide Rotary Tool Bits Inverted Cone Design
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SA-41M massief hardmetalen cilindrische dubbelgesneden braam - 38 mm totale lengte voor algemene metaalafwerking
| Model: | SA-41M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
G12.72506 Boomvormige dubbele fijn gesneden carbideboor - geschikt voor ruw en oppervlaktewerk
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Anti-stick Carbide Burr Boor 3mm Massief Nano Blauw Gecoat voor Kunststof Oppervlak
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5/2,5 MM |
| Snijlengte: | 6/11MM |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SF-51M Ball-Nose Carbide Rotary Burrs 6mm Hoofd 3mm Schank voor detailwerk
| Model: | SF-51M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
High Performance Grinding Carbide Burrs SN-4M Single Cut voor algemeen metaalwerk
| Model: | SN-4MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - Voor het lassen en het werk aan het metalen oppervlak
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
12 mm industriële roterende boeren set dubbel gesneden 10 stuk zware metaalbewerking kit
| Model: | braam ingesteld |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Snee: | enkel/dubbel/aluminium/diamant/grof/staal/enkele fijne snede |