Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/9,6/10/12 mm |
| Snijlengte: | 5/13/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/61/58/64 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
SM-42ML3 Enkele Snede Lange Schacht Carbide Braam met Verlengde Schacht voor Gladde Afwerking in Diepe Toepassingen
| Model: | SM-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SE-3M Dubbele Frees met Precisiefreeswerk en Maximale Efficiëntie
| Model: | SE-3M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SG-3M Zilver gesoldeerde wolfraamcarbide braam met 9,6 mm snijdiameter en aanpasbare snijgeometrie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SE-41ML3 3mm Langschaft Hartmetallfräser mit verlängertem Schaft für Feinarbeiten in Hartmetall
| Model: | SE-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 5,5 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-3M Diamantgeslepen hardmetalen braam - Voor gecontroleerd snijden van roestvrij staal en Inconel
| Model: | SD-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SJ-3M Veiligheid Enkele Snede Braam Zilver Soldeer Slijtvast Voor Ontbramen
| Model: | SJ-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 55 mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Shank Standard Burr - Noord-Amerikaanse apparatuur compatibel
| Model: | SD-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |