Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
Narzędzie obrotowe z chwytem z diamentowym nacięciem SE-3M do obróbki stali nierdzewnej i stali wysokostopowych
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Aluminium Cut Rotary Burr Bit SC-5M Polerowanie ze stali nierdzewnej Ra0.4μM Powierzchnia
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-3M Diamentowo obcięty węglowodor - do obróbki stali nierdzewnej i tytanu o wysokiej wydajności
| Model: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu śr: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Odporne na zużycie karburowe obrotowe sznurki stożkowe SG-5M z szerokim wyprzedzeniem zębów
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-3M Jednostopniowy Frez Kulisty z Trzpieniem 6mm do Grawerowania Biżuterii
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SN-2M Frez stożkowy odwrócony - Kąt pochylenia 90° Narzędzie do czyszczenia
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SL-4M Stal nierdzewna Frezy Tnące Wydajne Odporne na korozję Rozwiązanie Materiałowe
| Model: | SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
AlTiN-powlekany zestaw wielozębnych węglowodorów z średnicą cięcia 12,7 mm dla zwiększonej odporności na zużycie
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy powlekany AlTiN, odporny na zużycie i ciepło, w aluminium
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i chwytem 6 mm do pracy z wieloma materiałami w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61/64 mm |