Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 producten.
5-delige AlTiN-gecoate dubbele snijcarbide braamset met 6 mm schacht in aluminium koffer
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 9,5/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 55/56/61/64mm |
10-delige AlTiN-gecoate Multi-Cut Carbide Burr Set voor metaalbewerking in aluminium koffer
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 19/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70/73 mm |
Draagbare Carbid 5-delige Rotary Burr Set Aluminium Koffer Flexibele Tand en Vorm Opties
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/61/64mm |
10-delige hardmetalen roterende braamset in aluminium koffer, multi-cut type voor diverse metaaltoepassingen
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/67/70 mm |
Dubbelgesneden braamset 10-delige set geschikt voor algemene metaalbewerking
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/67/70/73/77mm |
SF-5M Ball Nosed Tree Diamond Cut Carbide Burr - voor het polijsten van curves van harde materialen
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SE-5M Ovale enkel gesneden carbideboor E12.72206 SC Voor metaalbewerking
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SH-5M Vlamvormige dubbel gesneden carbideboor - H12.73206 voor het mengen van gebogen oppervlakken
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
Eenvoudig gesneden ruwe koolstofbuizen Efficiënt materiaal verwijderen Handgereedschap SE-5M
| Model: | SE-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
Kegel Langsteel Carbide Frezen Hittebestendig SH-5ML6 Voor Gebogen Werk
| Model: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 182 mm |