Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
5-częściowy zestaw frezów węglikowych z powłoką AlTiN, dwustronnie nacinanych, z chwytem 6 mm w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 55/56/61/64 mm |
10-częściowy zestaw frezów z powłoką AlTiN do obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70/73 mm |
Przenośny zestaw 5 sztuk frezów obrotowych z węglika spiekanego w aluminiowej walizce, z różnymi opcjami zębów i kształtów
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |
Zestaw 10 sztuk frezów węglikowych w aluminiowej walizce, typ wieloostrzowy do różnych zastosowań metalowych
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56/67/70 mm |
Zestaw 10 sztuk frezów obrotowych z podwójnym nacięciem, odpowiedni do ogólnej obróbki metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/67/70/73/77 mm |
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z diamentowym nacięciem z węglika spiekanego - do polerowania krzywizn twardych materiałów
| Model: | SF-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SE-5M Owalny jednokrojny karburowy burr E12.72206 SC Do obróbki metali
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SH-5M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego o kształcie płomienia, podwójny nacięcie - H12.73206 do obróbki powierzchni krzywych
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
Jednostopowe frezy z węglika spiekanego do zgrubnego obrabiania, wydajne usuwanie materiału, narzędzie ręczne SE-5M
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Stożkowe długie szynki węglowodanowe, odporne na ciepło SH-5ML6 do pracy z zakrętem
| Model: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 182 mm |